Meci amical

VEDITA COLONESTI – ARO CAMPULUNG 1 – 0 (0 – 0)

In cel de-al 3-lea amical al anului, echipa noastra a intalnit Vedita Colonesti, echipa ce activeaza in Liga a 3-a la Valea Iasului. Meciul s-a incheiat cu victoria echipei din Colonesti cu scorul de 1 – 0.

Pentru acest meci, antrenorul echipei noastre, Ovidiu Tica, nu s-a putut baza pe mai multi jucatori care au dus „greul” in acest turul de campionat. Primul „11” a fost format din urmatorii jucatori: Tanase, Koci, Butarc, Chirciu, Heroiu, Jenaru (cpt), Dascalu, Robu, A. Cicu, Neagu si Mitrache. Dupa pauza, au fost folositi urmatorii jucatori: Badulescu, R. Cicu, Arsenica, Stroescu, Ciobanu si Alexe. De remarcat este faptul ca din minutul 60, echipa noastra a folosit un portar de numai 16 ani, Badulescu, care a avut cateva interventii bune.

La sfarsitul meciului, oficialii gruparii noastre, s-au aratat multumiti de atitudinea de care au dat dovada toti jucatorii.

Lasă un răspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *