ECHIPA

23 iulie 2023

Până la începerea campionatului de Liga 3, la data de 26 august, staff-ul echipei noastre, a stabilit mai multe partide de verificare cu adversari ce vor activa sezonul viitor la Liga 3. Astfel, primul meci de pregătire este programat miercuri 26 iulie la Pitești contra celor de la FC Argeș 2, după care vor merge la Brașov și Vâlcea pentru a juca 2 partide amicale contra celor de la Kids Tâmpa respectiv, SCM Vâlcea. Urmatoarele partide de pregatire se vor disputa la Pitești și Dragoslavele contra celor de la U Craiova 2 și Kids Tâmpa Brașov. Ultimele partide de verificare se vor disputa la Călimănești, împotriva Coziei Călimănești și la Pitești, cu Unirea Bascov.

Ar putea fi o imagine cu 7 persoane, persoane jucând fotbal şi persoane jucând fotbal

În aceste partide de verificare, antrenorii echipei noastre, Ionuț Mihu si Ovidiu Tică, vor stabili lotul cu care vor aborda noul sezon de Liga 3.

Ar putea fi o imagine cu 2 persoane, persoane jucând fotbal, persoane jucând fotbal şi iarbă

Programul meciurilor de pregătire:

26 iulie – FC Argeș 2

29 iulie – Kids Tâmpa Brașov [Liga 3]

05 august – SCM Râmnicu Vâlcea [Liga 3]

08 august – U Craiova 2 [Liga 3]

11 august – Kids Tampa [Liga 3]

15 august – Cozia Călimănești [Liga 3]

18 august – Unirea Bascov [Liga 3]

 

Lasă un răspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *