Mulțumim băieților de la KIN Custom Garage care au printat și colantat autocarul echipei noastre cu o grafica absolut superbă

ACADEMIA
20 martie 2024 

Începând de astăzi autocarul echipei noastre a fost ”îmbrăcat” în haine noi. De noua înfățișare a autocarului s-au ocupat băieții de la KIN Custom Garage din Rucăr.
Vehiculul, marca Neoplan, a fost achiziționat de conducerea clubului nostru la sfârșitul anului 2022. Pe cea mai mare suprafață a autocarului predomină culoarea albastră, culoarea emblematică a echipei ARO Câmpulung.
De asemenea, pentru a asigura cele mai bune condiții tuturor copiilor și juniorilor din cadrul clubului nostru, conducerea clubului, a mai achiziționat un microbuz marca Mercedes de 20+1 locuri. Acesta a fost facut pe comandă, culoarea scaunelor fiind alb-albastră. De asemenea și acesta va fi colantat cu însemnele clubului.

Astfel flota de autovehicule a clubului nostru va fi formată din:

1 autocar de 61 locuri marca Neoplan
2 microbuze 8+1 lucuri marca Renault
2 microbuze 8+1 lucuri marca Toyota
1 microbuz  20+1 lucruri marca Mercedes